Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Atrakcje hotelu


Tanie noclegi w Kielcach? Wybierz nasz Hotel!

Szukasz miejsca, z którego łatwo dostaniesz się w Góry Świętokrzyskie? A może jesteś właścicielem firmy, która zatrudnia pracowników sezonowych? Pomożemy w każdym przypadku, który związany jest z przygotowaniem noclegu.

 

Nasze pokoje świetnie sprawdzają się jako nocleg dla pracowników z Kielc. Dzięki dobrym połączeniom komunikacji miejskiej, a także ułatwieniom dla zmotoryzowanych (hotelowy parking) dotarcie do miasta nie zabiera dużo czasu. Dzięki swojej przestronności (mieszczą od dwóch do czterech Gości) z powodzeniem przyjmujemy również wiele rodzin z dziećmi w różnym wieku, które cenią sobie komfort, dostęp do wielu udogodnień i ciekawą lokalizację.

 

Dbamy o to, aby pokoje na wynajem w Hotelu nieopodal Kielc były schludne, zawsze posprzątane – z pachnącą pościelą, czystymi oknami, podłogami i zasłonami. Gwarantujemy, że przekonasz się o naszym profesjonalizmie oraz kompleksowej obsłudze już od pierwszej chwili, kiedy znajdziesz się w Hotelu.

 

Zapraszamy do oglądania poniższej galerii przedstawiającej nasze pokoje. Jeśli jesteś zainteresowany zabukowaniem terminu, zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. Przyjmujemy zarówno rezerwacje telefoniczne, jak i internetowe.

 

 

TANIE NOCLEGI KIRLCE POKOJE