Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Atrakcje hotelu


Zdecydowałeś się na tani nocleg w Kielcach w naszym hotelu? Poznaj kilka z atrakcji stolicy województwa świętokrzyskiego.

Decydując się na wynajem pokoju w Kielcach, warto zobaczyć pałac biskupów krakowskich. To właśnie wokół siedziby biskupiej przez około sześćset lat toczyło się życie Kielczan. Wspomniany budynek zachował się w znakomitym stanie.

 

Jako hotel od lat proponujący noclegi na terenie Kielc, polecamy wizytę w Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego. Można tam zobaczyć zdjęcia młodego wybitnego pisarza, poznać jego charakter pisma, szkolne oceny i podobizny jego pierwszych miłości. Co więcej, goście mogą podziwiać między innymi gramofonową płytę z 1924 roku, na której został nagrany głos Żeromskiego. Muzeum znajduje się w dawnym kieleckim gimnazjum. Do tej samej szkoły chodzili między innymi Bolesław Prus i Gustaw Herling-Grudziński.

 

Jeśli przyjechałeś na urlop i zdecydowałeś się na tanie noclegi w Kielcach, koniecznie zobacz również Dworek Karscha. To wyjątkowo urokliwa budowla, zaprojektowana w pierwszej połowie XIX wieku. W tym miejscu mieszkał i pracował między innymi Jan Styka, współtwórca Panoramy Racławickiej.

 

Zatrzymałeś się na nocleg na terenie Kielc wspólnie z dziećmi? Dobrym rozwiązaniem jest wizyta w Muzeum Zabawy i Zabawek. To największa w Polsce kolekcja historycznych oraz współczesnych zabawek. Mieści się w zabytkowym budynku, na 631 metrach kwadratowych.

 

Mieszkając w naszych tanich pokojach w Kielcach nie zapomnij o Kadzielni. To wzgórze jest rezerwatem przyrody nieożywionej. W samym centrum miasta zobaczysz skamieliny koralowców i rozmaitych morskich zwierząt, które pochodzą sprzed 350 milionów lat. Nieopodal znajdują się park rekreacyjny i amfiteatr. To największy tego typu obiekt w naszym kraju — na widowni zmieści się 5,5 tysiąca widzów. Ponadto, na terenie tego rezerwatu i w okolicach znajdziesz ponad dwadzieścia jaskiń.

 

To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na wszystkich, którzy zdecydują się na nasze pokoje w Kielcach. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Zobacz atrakcje, które czekają na gości korzystających z noclegu w Kielcach i poznaj bliżej nasze miasto.

ZOBACZ OPIS