Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Atrakcje hotelu


Wynajem pokoi – Kielce – zapraszamy!

Jeśli szukasz taniego noclegu w Kielcach, serdecznie zapraszamy do naszego Hotelu. Argumentem przemawiającym za jego wyborem jest możliwość wynajęcia pokoju w atrakcyjnej lokalizacji oddalonej kilka kilometrów od ścisłego centrum Kielc. Gwarantujemy komfortowy wypoczynek w przestrzennych pomieszczeniach, w których przebywać może od dwóch do czterech osób. Pokoje mają dostęp z odnowionych i czystych łazienek. Goście mają możliwość łączenia z bezprzewodowym Internetem w postaci Wi-Fi. Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy możliwość oglądania telewizji z najpopularniejszymi kanałami. Ponadto w Hotelu znajduje się ogólnodostępna kuchnia.

 

Noclegi w Kielcach – tanie pokoje specjalnie dla Ciebie

 

Każdy z naszych zmotoryzowanych Gości może skorzystać z parkingu zlokalizowanego tuż obok Hotelu. Przy dłuższych pobytach, np. w przypadku wynajęcia pokoi dla pracowników z Kielc, przygotowaliśmy stosowne i atrakcyjne rabaty.

 

Atrakcje, które odkryjesz tylko w okolicach Kielc

 

Gwarantujemy, że każdy Odwiedzający znajdzie u nas coś dla siebie. Dzięki bliskiej odległości do Sieradowickiego Parku Krajobrazowego i Gór Świętokrzyskich jesteśmy świetną bazą wypadową do wielogodzinnych eskapad turystycznych. Klimatyczne klasztory, zamki z niesamowitymi historiami, piękne pałace i skanseny, przepiękne jeziora czy baśniowe lasy kryją w sobie wiele tajemnic, które warto zgłębić. Polska jest piękna, a nasze rejony w szczególności!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY – przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy nocleg. Tanio, nieopodal Kielc, przyjemnie i rodzinnie – przekonaj się, że powinieneś wybrać właśnie nas. Zrobimy wszystko, aby uzyskać Twoje zadowolenie, które bez wątpienia przełoży się na powrót w przyszłości. Masz pytania lub już teraz chcesz zarezerwować termin? Skontaktuj się telefonicznie, przez formularz lub e-mailowo.

 

 

TANIE NOCLEGI W KIELCACH-ZDJĘCIA WEWNĄTRZ